Razmišljala sem, kaj naredi voščilnico preprosto: vsekakor veliko belega, enoplastnost, čiste preproste geometrijske linije, majhen nabor barv ...
Kot učiteljica italijanščine in glede na to, da živim ob meji z Italijo, sem razmišljala, kaj vse vem o tej priljubljeni italijanski jedi. Moj sin jo obožuje ... zdaj je že tradicija, da na silvesterski večer pečeva pico.
Lahko bi rekli, da sem sinovo priljubljeno jed postavila na prafaktorje oz. na osnovne sestavine. Navkljub raznim variantam z ananasom in drugimi omakami, na vsaki pravi pici mora biti prava paradižnikova mezga ... na domači tista iz paradižnikov, ki so zrastli na našem vrtu. Tako sem izbrala besedno igro ... naslovnika vabim na pico, hkrati pa se bom tam srečala s paradižnikom. Upam, da ste razumeli.
Najprej sem izdelala dve šabloni: v karton sem izrezala dva kroga, enega s šablono Najlepši par, drugega pa s šablono Spellbinders. Word Artu ustvarila napis, ki je ustrezal velikosti šablon. Najprej sem natisnila besedilo. Nato sem šablono z manjšo odprtino postavila na sredino napisa. Z rdečim Distress Inkom - Barn Door sem senčila njegovo notranjost, da sem dobila velik rdeč krog. Večjo šablono sem postavila okrog manjše ter s črnim flomastrom zarisala krog okrog rdečega kroga. Vrh kroga sem narisala kapico s pecljem. Pobarvala sem jo z zelenim Izinkom, ker je dobro prekriven, saj sem morala prekriti vogal v rdeči barvi. Nazadnje sem narisala še oči in usta z belim Sharpijem pa sem pobarvala lička, ki so tako postala prav lepo rožnata.
Dober tek! Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- Artistic Inspirations: AG + make it funny
- Catch the Bug: AG
- Just Us Girls: Celebrate
- Make My Monday: Summer brights
- Morgan's Artworld: AG
- Time Out: Celebrations + one layer
- TTCRD: AG














