Izdelava je v bistvu dokaj preprosta: najprej sem z Distress Inki pobarvala en kartonček vijoličnorožnato, drugega pa zeleno. Oba kartončka sem poškropila z vodo. Tretji kartonček pa sem pobarvala s Copic markerji v sivo z ombre učinkom. Sledilo je rezanje z različnimi šablonami in sestavljanje. Vse, razen vrvice, ki veže skupaj tri zelene vejice, je izdelano z rezalnimi šablonami.
Zaradi vetra je bilo fotografiranje na balkonu dokaj problematično, ko bo prenehalo pihati, bom fotografiranje ponovila. Spodnja fotografija je boljša, ker sem voščilnico držala, kjer se ne vidi, ko pa sem hotela fotografirati voščilnico v celoti, mi jo je odnašalo sem ter tja po površini ter odpiralo. Tudi barva venčka je v originalu bolj vijolična kot na fotografiji.
Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- 4 Crafty Chicks: Lots of layers
- AAA Cards: Die cuts only
- CAS-ual Fridays: Dies (FAVORITE)
- Color Throwdown: Colour inspiration
- Craft-Dee BowZ: AG with a bow
- Crafting by Designs: Be my Valentine
- Die Cuttin' Diva's: Valentine's day
- Freshly Made Sketches (4): Sketch
- Outside the Box: Hearts
- Simon - Wednesday: Add a die cut
- Penny's Paper: AG














