Nadaljujem z urejanjem albuma. S Kljunčkom sva obiskala Čebelarski muzej v Radovljici, ker je moj sine pravi med-jed. Vsako jutro na tešče si oba privoščiva ampulo matičnega mlečka, nato pojeva še kos kruha z medom. Pravi slovenski zajtrk.
Nad muzejem je bil Kljunček navdušen. Žal je bilo deževno in čebelice se tiščale v panju, vseeno jih je bilo lepo videti od blizu. Ker mi je bil emblem Čebelarskega muzeja zelo všeč, sem ga tokrat uporabila kar trikrat. V muzeju je Kljunček sledil s široko odprtimi očmi ter spraševal, se je pa bal panjev v obliki človeških figur. Je šel kar naokoli.
| Emblem Čebelarskega muzeja v Radovljici |
| Panjska končnica |
| Lojze Slak: Čebelar |
Stran iz albuma prijavljam na naslednje izzive:
- 2 Sisters Challenge Blog: On The Farm
- The Play Date Cafe: Color challenge 145 - burnt siena, mustard, slate
UPORABLJENI IZDELKI – USED PRODUCTS
| |
ŠTAMPILJKE/STAMPS
|
slikovno gradivo
|
PAPIR/PAPER
|
album za slike; domača zaloga papirja
|
BARVE/INKS
|
voščenke
|
DODATKI/ACCESSORIES
|
/
|
PRIPOMOČKI/TOOLS
|
Cuttlebug; Craft Concepts embossing folder (Hexagon Illusion); Crafts Too (Scallop Circles); Sizzix - Tim Holtz (Vintage lace); Spellbinders (Labels 8; Standard circles LG); tiskalnik Epson L800
|