Če nadaljujem pri negativnem embosiranju ... rezalno šablono sem postavila na notranjo stran voščilnice. Na Big Shot napravi sem naredila naslednji sendvič (od spodaj navzgor):
"debela podlaga + rezalna podlaga + guma za embosiranje + papir + šablona + karton (kartonska embalaža za sol) + rezalna podloga"
Ponavadi pri tovrstnem embosiranju ne dodajam kartona.
In sledilo je samo še lepljenje elementov na svoje mesto. Tako je! Pobrskala sem po škatlah z izrezki in našla novoletno voščilo ter borove iglice. Več pa ta voščilnica sploh ne potrebuje.
Tako imam pospravljene neuporabljene odrezke. Razdeljene imam v 4 plitve škatlice: črke (in besedila), liki, obrobe, okraski (v tej imam shranjeno vse, kar ne sodi v ostale tri). Samo večkrat moram pokukati vanje. Aja, posebej v manjšem lončku s pokrovom imam še drobne odrezke.
Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- Addicted to Stamps & More (10): Holiday
- CAS Colours & Sketches (5): Sketch (WEEKLY WINNER)
- Crafting by Designs: Christmas
- Fab&Funky: Quick and easy Christmas
- Less is More (5): Item from your bits box (sentiment and pine needles)
UPORABLJENI IZDELKI – USED PRODUCTS
| |
ŠTAMPILJKE/STAMPS
|
Ustvarjalni dotik (Srečno 2018)
|
PAPIR/PAPER
|
Anita's Cards and envelopes (A6 white); Tedi (Kartonski papir s strukturo platna)
|
BARVE/INKS
|
VersaMark; Distress Ink (Pine needles); Ranger embossing powder (Extra fine white)
|
DODATKI/ACCESSORIES
|
/
|
PRIPOMOČKI/TOOLS
|
Papermania heat tool; Big Shot; Najlepši par (Pravokotniki s šivi); Memory Box (Pine needles); Sizzix (Mixed Media 01)
|












-002.jpg)
-003.jpg)



