Čeprav sem počasi že prejšnji teden začela s pripravami na novo šolsko leto, sem ta teden polno zasedena, da sem zelo aktivna in produktivna mi pomaga tudi vreme, saj mi ohladitev, ki so jo prinesle nevihte prejšnjih dni, prav dobro dene.
Najprej sem izrezala črn pravokotnik: pravokotno šablono sem uporabila dvakrat - prvič, da sem izrezala osnovni lik, in drugič, da sem ta zožala na želeno višino. Kartonček sem malomarno premazala z belo blazinico ter barvo razmazala kar s prsti, tako sem dobila lise, ki ponavadi ostanejo na tabli po brisanju krede. Nato sem izrezala jabolko in črke v barvi mavrice ter jih sestavila v besedo "veselo", kateri sem dodala še besedno zvezo "na delo", ki sem jo natisnila na fotopapir. Jabolko sem malo senčila ter prilepila na podlago.
Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- 4 Crafty Chicks: Back to school
- CAS(e) this Sketch: Sketch
- CAS-ual Fridays: Picture inspiration (CONTENDER)
- Die Cuttin' Diva's: Back to school
- Just Us Girls: Inspiration photo
- Love to Scrap: AG
- Simon - Monday: Autumn
UPORABLJENI IZDELKI – USED PRODUCTS
| |
ŠTAMPILJKE/STAMPS
| / |
PAPIR/PAPER
|
Anita's Cards and envelopes (A6 white); enobarvni papirji in fotopapir iz domače zaloge
|
BARVE/INKS
|
Distress Ink (Barn Door; Aged Mahagony); Taylored Expressions (Sugar cube)
|
DODATKI/ACCESSORIES
|
/
|
PRIPOMOČKI/TOOLS
|
Big Shot; Najlepši par (Pravokotniki s šivi; Sladko sadje); Lawn Fawn (Cole's alpha uppercase); tiskalnik Epson L800; Fuse; Bind it-all;
|



