Danes se mi je zahotelo risati in tako je v dnevniku nastala spodnja stran. Priznam, da sem nad rezultatom več kot zadovoljna.
Na podlago, pobarvano z belim gessom, sem najprej skicirala noge in skodelico, nato sem to tudi pobarvala. Barvati sem začela z vodenimi barvicami, nato sem prešla na Copic markerje ... za kožo nimam ustrezne barve, zato povsod uporabljam Copic markerje, potem pa sem z markerji pobarvala še skodelico, del nogavic ter še nekaj detajlov. Potem sem prešla na Distress Inke ter se vrnila k barvicam in Copic markerjem. Sem kar dolgo barvala v več plasteh.
Ozadje sem naredila s šablonami. Najprej sem šablono z rožicami uporabila z Distress Inki, da sem ustvarila rožnato odejo, nato sem predvsem na levi strani uporabila teksturno pasto, ki sem jo obarvala z alkoholnimi barvami.
Stran iz dnevnika prijavljam na naslednje izzive:
UPORABLJENI IZDELKI – USED PRODUCTS
|
ŠTAMPILJKE/STAMPS
|
Ustvarjalni dotik (Čokolada in skodelica kave)
|
PAPIR/PAPER
|
stara knjiga
|
BARVE/INKS
|
Distress Ink (Walnut Stain; Brushed Corduroy; Scattered Straw); vodene barvice Mondaluz Koh-I-Noor Hardtmuth; Adirondack alcohol ink (Sandal; Honeycomb); Archival Ink (Sephia); Copic markerji
|
DODATKI/ACCESSORIES
|
/
|
PRIPOMOČKI/TOOLS
|
Papermania heat tool; Hampton Art - Stamp Perfect; Big Shot; Najlepši par (Pravokotniki s šivi); We R Memory Keepers (Crop-A-Dile Corner Chomper 1/4); tiskalnik Epson L800; Fuse; Bind it-all;
|