Že nekaj časa sem prekladala ta odtis (LOTV, Lazy Afternoon) iz enega kupa na drugega, ko pa sem ga danes ponovno dobila v roke, sem se odločila, da se ga "znebim" oz. da ga uporabim. Pobrskala sem po spletu in si pomagala z izzivi. Spomnila sem se na dokaj zahtevno barvno kombinacijo pri Creative Friday in našla skico pri Sketch Saturday.
Uporabila sem papir, ki sem ga že natisnila zdavnaj, zato ne vem avtorstva: pozabila sem popraviti nastavitve tiskalnika in namesto pisanih barv se je pokazala siva. Trak sem ustvarila tako, da sem v tabelo vpisala besedilo in nato ozadje prebarvala v črno, besedilo pa v belo. Dečka sem pobarvala v sivo, le za kožo in kapo sem uporabila barve. Edini barvni dodatek je še konica puščice, ki deluje kot zastavica.
Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- Crafty Catz: Lazy Summer Days
- Creative Friday: colour combo
- Sketch Saturday: sketch 322


