Prikaz objav z oznako KennyK. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako KennyK. Pokaži vse objave

petek, 27. maj 2016

Najstnica

Danes sem želela narediti tresočko, najprej sem nameravala porabiti vse koščke iz izrezkov, ki so se mi včeraj stresli iz lončka, v katerem jih shranjujem, na koncu sem se odločila za črtasto ozadje in bolj nevtralne - srebrne - elemente za tresenje. Tudi napis sem zamenjala ... z gumbom in se odločila za linearno misel o prijateljstvu. To je taka prava najstniška voščilnica s povprečno najstnico - vedno priklopljeno ;)

Žepke sem naredila z najmanjšo pravokotno šablono Najlepšega para in jih bogato napolnila: uporabila sem bleščice, zvezdice, mikroperle in manjše perlice za nakit. Pri barvanju gospodične pa nisem komplicirala. V bistvu sem jo zelo hitro pobarvala in izrezala. na osnovo sem jo prilepila malo privzdignjeno.




Nazadnje sem dodala še nekaj okraskov, ki se mi motajo že nekaj časa naokrog: gumb, ki posnema črte ozadja in drobno ključavnico s srčkom. Prava najstniška voščilnica.


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive: