Prikaz objav z oznako KG The Last Time. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako KG The Last Time. Pokaži vse objave

ponedeljek, 16. maj 2016

Trikotne želje

Po službi sem na hitro naredila eno voščilnico ... v bistvu ni šlo tako na hitro, kot sem si mislila. Najprej sem uničila dve osnovi za voščilnico, ko sem hotela izrezati šiv: prvič se mi je košček lepilnega traka ponesreči prilepil na rob podlage in ko sem ga hotela odstraniti, se je osnova malo natrgala; v drugo sem naredila šiv na napačni strani ... no, na srečo v tretje gre rado.


Na kartonček sem natisnila štampiljko Hero Arts s trikotniki, nato sem nekaj praznih trikotnikov naključno pobarvala v mavričnih barvah ... barve Izink tušev veliko bolj intenzivne od Distressov, a žal nimam celotne barvne lestvice.

Sledilo je rezanje: v kartonček sem izrezala napis, ki sem ga zamenjala z napisom v črni barvi. Na kartonček sem še natisnila vrtnico. Pobarvala sem jo samo z bleščicami Wink of Stella, čeprav se ne vidi. Besedo "najlepše", sem kar natisnila. Nazadnje sem oba napisa še premazala z Glossy Accents, da bo črna bolj intenzivna in bo bolj izstopala s podlage. Na fotografiji se vidi, da se še suši.

Jutri fotografiram ponovno, zdaj pa moram pomagati sinu, ker ima jutri športni dan.

Voščilnico prijavljam na naslendje izzive: