Na kartonček sem natisnila štampiljko Hero Arts s trikotniki, nato sem nekaj praznih trikotnikov naključno pobarvala v mavričnih barvah ... barve Izink tušev veliko bolj intenzivne od Distressov, a žal nimam celotne barvne lestvice.
Sledilo je rezanje: v kartonček sem izrezala napis, ki sem ga zamenjala z napisom v črni barvi. Na kartonček sem še natisnila vrtnico. Pobarvala sem jo samo z bleščicami Wink of Stella, čeprav se ne vidi. Besedo "najlepše", sem kar natisnila. Nazadnje sem oba napisa še premazala z Glossy Accents, da bo črna bolj intenzivna in bo bolj izstopala s podlage. Na fotografiji se vidi, da se še suši.
Jutri fotografiram ponovno, zdaj pa moram pomagati sinu, ker ima jutri športni dan.
Voščilnico prijavljam na naslendje izzive:
- Freshly Made Sketches (4): Sketch
- Simon Says Wednesday: Flowers
- Inspired by Little Things: Inspiration photo
- AAA Cards: Inlaid The Cutting
- Crafting from the Heart: AG
- Creative Fingers: AG
- Little Tangles: AG
- Crafting when we can (5): AG
- Scrap Dreams: Sentiment fustellata
