Prikaz objav z oznako Inkadinkado. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Inkadinkado. Pokaži vse objave

petek, 19. maj 2017

Sončno jutro

Po lenobnem začetku popoldneva sem se lotila ustvarjanja. Nastala je tale preprosta enoplastna voščilnica: vzhajajoče sonce, ki počasi odstira jutranje meglice.


V bistvu je vse skupaj zelo preprosto: najprej sem odtisnila štampiljke z reliefnim prahom, nato sem s čopičem nanesla tri barve Distress Inka: Squeezed Lemonate, Pine Needles, Faded Jeans. Barvo sem redčila z vodo z raztopljenimi Perfect Pearls, zato ima pobarvani del nežen lesk. Za malo kontrasta sicer pastelni voščilnici, sem voščilo odtisnila s črno barvo.


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:



sobota, 11. februar 2017

Cvetje, srca in ljubezen

Kmalu bo moja sestra praznovala rojstni dan in vrtiti sem se morala iz svojega ustvarjalskega spanja. Za začetek sem naredila voščilnico z rožicami in srčki - obe štampiljki sem kupila pred kratkim in ju še nisem preizkusila. Vendar voščilnica za mojo sestro ni primerna, saj ona ima raje bolj preproste stvari. In Inkadinkadove štampiljke mi ni uspelo vstaviti v preprosto obliko.


Kako je nastala ni kaj dosti povedat. Z rdečo blazinico sem najprej odtisnila srčka, nato še rožo. Najbrž zato ker sem rožo odtisnila na akvarelni papir je rdeča dobila bolj rožnat odtenek. Nekaj cvetlic sem še pobarvala z močno razredčenim Izinkom v vodi z bleščicami, da so dobila nežen rožnat pridih z veliko leska. Nazadnje sem dodala še voščilo - srce iz pergamenta privezano z rdečo nitko. Prav tako rdeči so trije kristalčki.




Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:


      petek, 15. april 2016

      Srce v pikčastem krogu

      Čeprav še vedno obožujem izrezke, ki jih naredim z mojim hroščkom, se zadnje čase na veliko poslužujem štampiljk. Vsa leta sem jih pridno kupovala, jih poizkusno odtisnila, vendar z rezultatom sem bila redko zadovoljna, zato sem jih redko odtisnila na končni izdelek.

      Tokrat sem uporabila eno izmed štampiljk, ki sem jih kupila pred leti, vendar je na voščilnici še nisem uporabila. Ker je osrednji motiv zelo urejen: pikice v krogu, sem to urejenost razbila s srčkom v sredini ter igrivim Tininim napisom s pripisom oz. popravkom. Nazadnje sem dodala še malo bleščic s pisalom Wink of Stella.


      Voščilnico prijavljam na naslednje izzive: