Prikaz objav z oznako Imaginisce. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Imaginisce. Pokaži vse objave

nedelja, 26. november 2017

Toplina doma v prazničnih dneh

Tokrat sem pogled obrnila: ponavadi okno na mojih voščilnicah ponuja pogled navzven, tokrat pa je obratno.


Najprej sem izrezala okno in ga prilagodila na ustrezno velikost (odrezala sem eno vrsto oken), nato sem na podlago zarisala črte, da sem vedela, kam moram postaviti maskirni papir. Znotraj tega pravokotnika sem odtisnila smrečico, odtis sem utrdila z zlatim reliefnim prahom. Nato sem vse skupaj pobarvala z Distress Inki . Čisto na koncu sem še podlago poškropila s Perfect Pearls raztopljenimi v vodi.


Preden sem prilepila okno na mesto, sem še tu in tam odtisnila opeko in robove senčila s sivo barvo. 
Nazadnje sem prilepila korito z rožami. Napolnila sem ga s smrekovimi vejami, katerim sem dodala rdeče bleščice. Potem ko sem odtisnila voščilo, sem dodala še nekaj pikic bleščic. In sem se nemalo namučila, saj imam te bleščice že nekaj časa in očitno se je vsebina plastenke zgostila, saj malih pikic nisem uspela narediti.


 Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:





petek, 03. november 2017

Praznična idila

Že drugo leto se trudim delati voščilnice pred decembrom, saj je nori december prava norišnica. Cel kup stvari za pripravit, razne dejavnosti in srečanja ...


Najprej sem iz že pobarvanega kosa akvarelnega papirja izrezala hiško. Ko je bila hiška na svojem mestu, sem izmerila, kam natisniti vse štampiljke. Za drevesi sem uporabila zlat reliefni prah, pobarvala pa sem ju z Distress Inki.


Nazadnje sem uporabila še štampiljko z besedilom, ki sem jo kupila lani, medtem ko sta štampiljki smrečic v moji lasti že nekaj let, vendar ju na voščilnici še nisem uporabila.

Voščilnico prijavljam na naslednje izzive: