Prikaz objav z oznako Glossy Accents. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Glossy Accents. Pokaži vse objave

nedelja, 04. december 2016

Adventni koledar 2016: dan 5

Nadaljujem z izdelovanjem koledarja - v bistvu komaj dohajam izdelovanje ... za danes sem si zadala izdelavo najmanj petih kartončkov. Upam, da mi bo uspelo.

Za navdih si pomagam z različnimi izzivi, saj želim, da so kartončki karseda različni med sabo. To je za Kljunčka pravo presenečenje. Potem ko dobi nov kartonček, mi pove, kateri mu je najljubši. Trenutno je to kartonček št. 4.


Na rob sem nalepila kos Washi traka, nato sem izrezala kartonček in prilepila tri drevesca. Zelo preprosto, če ne bi bilo treba vsakega drobnega kartončka prilepiti na pravo mesto ... Snežinke sem naredila z Glossy Accents. Tudi drevesca so narejena iz belega kartona, ki sem ga pobarvala z Izink tuši.

Škatlico - tako kot prejšnjo sem izdelala iz belega kartončka, ki sem ga pobarvala z Distress Inki. Barvo sem razmazala s vodo, v katero je dodan prah Perfect Pearls, tako da ima nekaj leska.


Vse objave na to temo najdete tukaj.

Kartonček s pripadajočo škatlico prijavljam na naslednje izzive:



sobota, 05. november 2016

Preprosta voščilnica za moškega

Voščilnico sem izdelala že nekaj časa nazaj, vendar mi je objava nekako ušla. Nanjo sem se spomnila, ko sem delala utore za novoletno voščilnico ... 



Izdelava in izgled sta nadvse preprosta. Na osnovo za voščilnice sem naredila utore na enakomerni razdalji, nato sem na podlago nalepila rdeč kartonček ... v bistvu sem morala zalepiti kar dva, saj je bila šablona, s katero sem ga izdelala, prekratka, da bi pokrila celo površino. Mesto vezave prekriva napis. Izdelala sem ga sama s pomočjo različnih pisav. Kartonček sem obrezala s škarjami ter premazala z Glossy Accents.



Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:

nedelja, 21. avgust 2016

Šola življenja

Še preden sem uspela voščilnico dokončati, jo je Kljunček želel imeti zase. Mislim, da mu je bila všeč pisava ... Zato sem namesto voščilnice izdelala kartonček, ki ga je pripel na svojo magnetno v sobi.


Najprej sem na računalnik napisala misel: "V šoli življenja ni počitnic." Nato sem ta napis izrezala in ga senčila z Distress Inki. Enako sem senčila tudi dva kartončka, le da sem senčila bolj intenzivno - z rumeno in rdečo barvo. Nato sem površino pokapljala z vodo in na grobo poškropila z Glitter Mist bleščicami pomešanimi z vodo. Nazadnje sem še dodala košček izreza z valovi ter surf, ki sem ga pobarvala s Copic markerji, nato pa premazala z Glossy Accents ... na fotografiji se premaz še suši. Tik pred lepljenjem na podlago sem dodala nekaj luskic.


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:



nedelja, 05. oktober 2014

Deklica z očali

Spet sem voščilnico za Sentimental Sundays naredila z zamudo. Tokrat smo uporabili štampiljke P-Pinkydolls na temo "Bling It Up". No, jaz sem kot vedno bolj varčevala z bliščem ... uporabila sem 6 kristalčkov in Glossy Accents za očala.



Voščilnico prijavljam na naslednje izzive: