Najprej sem izdelala mavrično ozadje. Uporabila sem Distress Inke v petih različnih barvah, da sem dobila mavrico. Na koncu sem senčenje še poškropila z vodo z bleščicami. Nato sem izdelala vse dodatke za tresočko in nazadnje sem se lotila varjenja z napravo Fuse. Najprej sem zavarila sredinski kvadrat. Preden sem ga zavarila zgoraj, sem v žepek vstavila košček pergamentnega papirja, nato sem zavarila kapljice ter nazadnje še zvezdice.
Malo sem pomerila kvadrat iz prozorne folije, nato sem odtisnila še napis "Sreča" ter dodala tri oz. štiri zvezdice. Vse skupaj sem zalepila na okvir ter na osnovo za voščilnico ... čeprav imam že zamisel, kako bi nekaj podobnega lahko uporabila tudi za Kljunčkovo knjigo.
Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- Allsorts: Bring on the bling
- Crafty Gals Corner: 3 + layers (I made 4)
- Freshly Made Sketches (4): Sketch
- Happy Little Stampers: Watercolour - Rainbow
- Ko me inspirira: Akvarelno ozadje
- Make My Monday: April showers
- Open-Minded: Movement in March
- Polkadoodles: AG
- Scrapy Land: AG (negatives of Memory Box, Little rain; &MFT Die-Namics, Scattered stars)
- Simon - Monday: Make a rainbow
- Time Out: When it rains look for rainbows, when its dark look for stars
