Dobile smo se po dolgem času in se zares smejale iz srca ... mislim, da nas pri sosednjih mizah malo čudno gledajo, ker smo glasne in ko se dobimo, okolica izgine ...
Najprej sem pobarvala gospodične s Copic markerji. Ker imam slabe izkušnje z odtisovanjem direktno v knjigo, sem raje tiskam na papir in šele nato nalepim v zvezek ... tako je tudi lažje delati ozadje, saj ni potrebno maskirati ničesar.
Za podlago sem uporabila predvsem tri štampiljke - na tleh je šahovnica, v zraku so trikotniki ter mreža. Šahovnica po tleh ponazarja ploščice, rumeni trikotniki v zraku pa sončno svetlobo.
Spet sem na papir odtisnila štampiljko-kartonček s številko ter ga izrezala po obliki. Direktno na papir pa sem odtisnila besedo "prijateljice". Malo sem se bala, da odtis ne bo popoln, zato sem uporabila črno barvo, saj jo je najlažje popraviti.
Več strani iz dnevnika najdete TUKAJ.
- 4 Crafty Chicks: Girlfriends
- A Bit More Time to Craft: AG
- Card Mania: Party
- CSI Challenge: Evidence (check pattern, triangles, sun); Testimony (July prompt 25 - What was the last thing that made you laugh out loud? + spontaneous)
- Pile it On: Primary colours
- Scrap Dreams -Inspirations: AG
- The Crafty Addicts: AG + girly
- Time Out: If you have good thoughts they will shine out of your face like sunbeams and you will always look lovely
- Use your stuff: Free week




