Najprej sem na osnovo "izrezala" tri šivane valovite črte, nato sem se lotila kartončka, ki sem ga poštempljala z rožicami Najlepši par. Najprej sem natisnila bele rožice, ki sem jih embosirala, nato sem se lotila še ostalih. Nekaj s pigmentnimi blazinicami, nekaj z Distress Inki.
Nazadnje sem še izrezala venček ter ga pobarvala z Distress Inki in vse skupaj prilepila na svoje mesto. Osrednje mesto vsekakor zajema očkova fotografija ... bil je zares srčkan otrok.
Vabilo prijavljam na naslednje izzive:
- City Crafter: Selfie
- Fusion: Sketch
- The Paper Shelter: Blooming Days
- TTCRD: AG
- As you like: Fave colour combination (different earthtone colours - it's very cozy)
- Curtain Call (6): Fall florals







