Prikaz objav z oznako Crafts-Too. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Crafts-Too. Pokaži vse objave

torek, 04. oktober 2016

Vabilo na rojstni dan 3

Nadaljujem z objavami vabil ...


Najprej sem na osnovo "izrezala" tri šivane valovite črte, nato sem se lotila kartončka, ki sem ga poštempljala z rožicami Najlepši par. Najprej sem natisnila bele rožice, ki sem jih embosirala, nato sem se lotila še ostalih. Nekaj s pigmentnimi blazinicami, nekaj z Distress Inki.
Nazadnje sem še izrezala venček ter ga pobarvala z Distress Inki in vse skupaj prilepila na svoje mesto. Osrednje mesto vsekakor zajema očkova fotografija ... bil je zares srčkan otrok.


Vabilo prijavljam na naslednje izzive:



ponedeljek, 03. oktober 2016

Vabilo na rojstni dan 2


Najprej sem izrezala obliko, da sem dobila zastavico (uporabila sem negativ izrezka). Isto obliko šablone sem uporabila za okvir. Naredila sem še tri listke in sledilo je barvanje.
Na zastavico sem odtisnila mrežo, za katero sem uporabila tri barve: rjavo in dva odtenka oranžne. Zastavico sem dodobra senčila okrog in okrog ter jo poškropila z oranžnim in rjavim Izink tušem. Izink sem uporabila tudi za barvanje listja, medtem ko sem okvir pobarvala z Distress Inki.
Fotografijo sem prilepila pod okvir in vse skupaj malo dvignila nad ozadje.

Vabilo prijavljam na naslednje izzive

sobota, 23. april 2016

10 - 9 - 8 ... češnje!

Včeraj sem se sprehodila po vrtu in naše češnje so že polne drobnih zelenih češnjic. Ponavadi jemo prve češnje že 1. maja, vendar najboljše pridejo kasneje, v drugi polovici meseca. To me je navdahnilo, da sem izdelala rdeče-belo voščilnico z češnjo.


Najprej sem s pomočjo šablone izdelala papir na črte: šablono sem senčila z Distress Inkom - Barned Door, nato sem izrezala vse elemente: oba kroga, rdečo pentljo, tri češnje (2x v beli in 1x v rdeči).


Na osnovo za voščilnico sem zalepila črtast papir, ki sem ga razrezala na ustrezno velikost ter ga dodatno senčila na robovih. Nato sem na rdeč valovit krog prilepila belega in vse tri peclje za češnje (brez češenj) prilepila enega čez drugega. Ker sem se odločila, da bom pecelj pustila v beli barvi, sem ga morala nekako ločit od ozadja. Peclje sem nato nalepila na bel krog, kamor sem prilepila dva gumba namesto češenj, na spodnjo stran pa sem prilepila pentljo, katere se vidita le trakca. Krog sem nalepila na 3d blazinice, prav tako tudi pentljo, in vse skupaj pritrdila na podlago. Čisto na koncu sem še odtisnila voščilo - majhno, drobno - kar med črte.


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:

ponedeljek, 28. marec 2016

"Odejice" za velikonočne čokoladne zajčke

Pred veliko nočjo sem predvsem čistila in pospravljala. Letos ni bilo časa niti za velikonočne voščilnice - edino, kar sem izdelala, so te tri vrečke za čokoladne zajčke ... za tri malo bolj velike otroke.

Vrečke sem naredila po zelo preprosti šabloni iz papirja za zavijanje. Utrdila in okrasila sem jih z vzorčastim papirjem, ki sem ga kupila v Hofferju. Z luknjačem za krogec sem naredila približno 2,5 cm veliko luknjico, skozi katero sem privezala trak.


Vrečke s sladko dobroto prijavljam na naslednje izzive:
Crafty Sentiments: Any Shape
Crafty Ribbons: Easter
Creative Moments: Spring has sprung
Cuttlebug Mania: Happy Easter
The Paper Shelter: Easter
Brown Sugar: Easter
Craft-Dee Bows: AG + bow
Aud Sentiments: Bingo (Ribbon - Paper Punch - Two Pattern Papers)
The Crafter's Caffe: Easter
Creative Friday: Easter eggs
A Gem of a Challenge: Easter


sobota, 21. februar 2015

Mali kavboj

Spet je pol meseca naokoli in na vrsti je nov navidih za Friday Sketch Challenges. Tokratno skico je izdelala Andreja. Uporabila sem štampiljko Milk Coffee, simpatičnega malega kavboja. Kar nekaj podobnih sem videla te dni za pusta, pri nas smo imeli viteza.


Za izdelavo te voščilnice sem upoštevala dvoje: skico in štampiljko, ki sem jo imela na razpolago.


Malega kavboja sem pobarvala s Copic markerji, za ozadje sem uporabila papir s konji ter z listjem, slednje sem povezala z vejico, ki jo fant nagajivo drži v ustih.


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
The Paper Shelter: Animal Magic - A Gem: Children playtime - QKR Stampede: Critters - Through the Crafting Room Door: AG - Alphabet Challenge: AG - Crafting from the Heart: AG

ponedeljek, 02. februar 2015

Ploha ljubezni

Štampiljko Sami Stamps sem izbrala za izziv pri Artistic Inspirations, kjer hočemo v naslednjih dveh tednih občudovati srca.


Sledila sem skici Papertake Weekly, krivino na kvadratu sem ustvarila s šablono Najlepši par.


Tokrat sem bila baročna. Uporabila sem kristalčke namesto traka in ta romantični papir me je navdahnil za barvno kombinacijo. Najprej sem nameravala kombinirati vijolično in rožnato, nato sem izbrala raje turkizno. Vijolčni papir sem dodobra senčila, da je postal temnejši in čez dežnik ter srce sem premazala bleščice Wink of Stella.


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
Robyn's Fetish: AG - Craft Your Passion: AG - Cute Card Thursday: Stamp mad - Penny's Paper: AG - Simon Says Stamp Wednesday: AG - Crafty Catz:Stitching real or faux - Tuesday Throwdown: Facets for crafting (rhinestones) - Papertake: Take your pick (sketch) - C.R.A.F.T.: Valentines day/love - Inky Impressions: Glitter and gloss