Prikaz objav z oznako Cart-Us. Pokaži vse objave
Prikaz objav z oznako Cart-Us. Pokaži vse objave

nedelja, 14. januar 2018

Sladek rojstni dan

Med novoletnimi počitnicami sem izkoristila deževno vreme, da sem preselila svoj ustvarjalni kotiček iz dnevne sobe v spalnico. Zdaj je sicer spalnica malo natrpana, vendar je vse veliko bolj pri roki v primerjavi z dnevno sobo. Prej sem neprestano tekala okrog ogromnega kavča, zdaj imam vse, kar potrebujem, na dosegu roke. Malo se še lovim, ker je zaradi drugačne razporeditve prostora skoraj vse zrcalno ... včasih se še ujamem, ko se najprej obrnem levo in šele nato desno. Malo razgibalnih vaj pa ne škodi. No, imam sicer še dve veliki škatli materiala za pospravit, ostalo pa že deluje. Tako zdaj več ustvarjam. In imam dnevno sobo pospravljeno!


Najprej sem z veliko pravokotno šablono izrezala tri pravokotnike. Enega sem malo zožala, drugega še bolj, tretjega pa pustila v standardni velikosti. Najmanjšega sem poštempljala z mafini. Uporabila sem bel reliefni prah, nato sem mafine pobarvala s Copic markerji. Odločila sem se za omejeno barvno lestvico, saj nisem hotela preveč kričečega kontrasta. Tudi okvir okrog papirja sem pobarvala s Copic markerjem. Na koncu sem še dodala bleščice Wink of Stella na zgornje dele mafinov ter na zastavico z voščilom. Aja, srednje velik kartonček sem pobarvala v belo z Izink tušem. 


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:


sobota, 28. maj 2016

Rdeč starinski avtomobil

Stric, ki bo prejel to voščilnico, ima oldtajmerja, čeprav ne tako starega, kot je ta na voščilnici.


Najprej sem natisnila star avto ter ga pobarvala s Copic markerji, nato sem ga prilepila na osnovo za voščilnico. Takoj nato sem naredila trak iz papirja in krog z voščilom.


Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:


sreda, 30. marec 2016

V rumenem vrtu

Tokrat sem izdelala poročno voščilnico. Všeč mi je kombinacija v rumenih tonih z belo podlago. Tudi voščilo in metulja sem izrezala iz belega pergamentnega papirja.


Najprej sem z blazinico premazala reliefno srajčko Cart-Us, jo poškropila z vodo in odtisnila. Košček rumenega kartončka sem na eni strani nazobčala, nazadnje sem še iz koščka pergamentnega papirja izrezala metuljčka in napis Najlepši par. Čisto čisto na koncu sem še prilepila nekaj dodatkov: dva gumba v obliki rožice in tri prozorne bunkice.


Čestitko prijavljam na naslednje izzive:


Moving along the times: In the garden - Alphabet Challenge: B - butterflies - Allsorts: Wings - 

    petek, 19. april 2013

    Recikliran klobuk


    Voščilnica je zelo preprosta, krasita jo le vrvica in klobuček z rožico. Za podlago sem reliefirala siv kartonček, nanj sem privezala vrvico, ki sem jo kasneje ovila okrog klobučka.


    Klobuček je izdelan iz kartončka in plastičnega pokrovčka. Oboje sem pobarvala z akrilnimi barvami v rumeno. Ko se je barva posušila, sem pokrovček nalepila na kartonček in tako dobila prav ljubek klobuček, kateremu sem dodala doma narejeno rožico.


    Rožico sem izdelala s šablono za hroščka, na sredino sem dala biser in vse skupaj zalepila na žebljiček za nakit s kroglico na koncu. Venčne liste sem ukrivila, da je roža bolj kompaktno skupaj.

    Navodila za izdelavo klobuka.

    Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:



    UPORABLJENI IZDELKI – USED PRODUCTS
    ŠTAMPILJKE/STAMPS
    /
    PAPIR/PAPER
    Anita's Cards and envelopes (A6 white); domača zaloga papirja
    BARVE/INKS
    akrilne barve
    DODATKI/ACCESSORIES
    ročno izdelan klobuček z rožo; vrvica
    PRIPOMOČKI/TOOLS
    Cuttlebug; Cart-Us embossing folder (Roses); Sizzix - Tim Holtz embossing folder (Gridlock); Spellbinders (Standard circles LG)

    sreda, 22. avgust 2012

    Šolska torba 1

    To je nekaj časa zorelo v meni. Ni popolna, za začetek pa je. Mislim, da je štampiljka z vijugicami, odveč.
     Ponovno imam težave z zapiranjem. Skozi obroček, ki je namenjen izdelovnju nakita, sem vstavila žičko in tako dobila pravo zanko, ki pa se malo pretesno prilega na papir, da bi lahko od tam učinkovito odpirali in zapirali. Tokrat sem se znašla na zelo preprost način - na osnovo sem zalepila vrvico, ki se zavezuje zadaj. V bistvu sploh ni tako slabo, vendar ni to, kar sem želela.
     Tudi ročaj in naramnice sem izpustila, rada bi jih na estetski način, brez zmazkov lepila pritrdila na osnovo. Mogoče bi lahko naredila dve luknjici na vsaki strani ter zalepila  z notranje strani. Bom ponovno poskusila.
    Torbico prijavljam na naslednje izzive:

    petek, 06. julij 2012

    Albumček 12/20

    Ko tako objavljam fotografije, ugotavljam, da sem marsikateri album zelo malomarno fotografirala. Na začetku sem posnela strani v celoti, nato še detajle, kasneje sem ostala le pri naslovnicah. Tako se marsikateri detajl bolj slabo vidi.

    Močan geometrijski vzorec v temno modri in beli sem razbila s koščki papirja v beli. Sicer se mi je zdel vzorec preveč intenziven.
    Prijavljam na naslednje izzive: