Najprej sem s svinčnikom začrtala robove šestih polj, nato pa sem začela risati direktno na papir s tanjšim in debelejšim črnim flomastrom. Nazadnje sem še na sredino kapnila kapljico oranžnega Izink tuša ter jo razpihala s slamico. Očitno nisem bila dovolj pozorna pri držanju slamice, saj mi je večino barve potisnilo navzgor. Je pa zato navzdol in desno lepši vzorec. Čisto na koncu sem odtisnila še voščilo ter vse skupaj pritrdila na oranžno osnovo za voščilnice.
Voščilnico prijavljam na naslednje izzive:
- CAS Colours & Sketches (5): Sketch
- Jo's Scrap Shack: AG
- Just Us Girls: Photo week
- QKR Stampede: AG
- Simon - Wednesday: AG
UPORABLJENI IZDELKI – USED PRODUCTS
| |
ŠTAMPILJKE/STAMPS
|
Ustvarjalni dotik (Vse najboljše)
|
PAPIR/PAPER
|
bel in oranžen kartonček
|
BARVE/INKS
|
VersaFine (Onyx Black); Izink (Safran); Sakura Micron (08); A-Connect permanent marker (2-3 mm črna)
|
DODATKI/ACCESSORIES
|
/
|
PRIPOMOČKI/TOOLS
|
Big Shot; Najlepši par (Pravokotniki s šivi)
|



